Váš nákupný košík je prázdny

Ste neprihlásený
SVADOBNÉ OBRÚČKY

 

Sme oficiálnym predajcom zlatých svadobných obrúčiek slovenských značiek rubino jewellery a Laura Gold, ktorý sú ich výrobcami.
Obrúčky týchto značiek sú prevedené na vysokej profesionálnej a kvalitatívnej úrovni o čom sa môžete presvedčiť v našich predajniach, kde máme vybrané druhy modelov k nahliadnutiu.
Vybrať si môžete z bohatej kolekcie modelov, pri ktorých je možné meniť
šírku, farebnú kombináciu, povrchovú úpravu aj počet kamienkov.
Bližšie informácie ako aj aktuálne ceny Vám poskytneme na vyžiadanie alebo Vám ich osobne poskytnú predavačky na našich predajniach v Námestove a Ružomberku.

Galériu našich výrobkov si môžete pozrieť aj na našom Facebooku.
https://www.facebook.com/rubino.sk/photosSvadobné obrúčky, ktoré vyrábame pomocou bezšvovej technológie / obracaním podložiek /nie sú samozrejmosťou u všetkých výrobcou obrúčiek. S ich výrobou máme bohaté a dlhoročné skúsenosti. V ponuke máme dnes čoraz populárnejšie čisté vonkajšie profily obrúčok zaoblené, mierne zaoblené alebo ploché s vnútornym profilom "komfort" na ich pohodlné nasadenie.Ako materiál na ich výrobu najčastejšie používame 14 K zlato /žlté, ružové a biele/ pre jeho najlepšiu odolnosť a životnosť. Obrúčky Vám vieme vyrobiť aj z vyšších rýdzostí zlata ako je napr.18 K zlato ale platí čím vyššia rýdzosť zlata je použitá na ich výrobu tým ich cena stúpa ale naopak životnosť klesá pre ich mäkkosť, ktorá je spôsobená vyšším obsahom rýdzeho zlata v zliatine. Niektorí klienti si dávajú vyrobiť svadobné obrúčky aj zo striebra v snahe ušetriť čo však neodporúčame, striebro je na ich výrobu najnevhodnejšie z hľadiska životnosti nakoľko je veľmi mäkké a všetky nedostatky ako strata lesku,poškrabanie, deformovanie atď. sa objavia v podstate okamžite v závislosti na tom, akým spôsobom ich zákazník používa. Často si zákazníci ani neuvedomujú, že obrúčky ako šperky sú najviac opotrebovávané a zaťažené ich každodenným nosením často aj v extrémnych podmienkach.


Prehľad čistých profilov obrúčok v šírkach 3 6 mm
/žlté, ružové a biele zlato/. Vyrobíme Vám obrúčky aj podľa dodanej predlohy.
Pre nacenenie svadobných obrúčok a ich dodanie nás kontaktujte cez rýchly čet alebo na info@rubino.sk

Ak ešte nemáte zásnubný prsteň pre svoju nastávajúcu radi Vám ho vyrobíme a dodáme.
Naša ponuka zásnubných prsteňov: